Usługi

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza .Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu , które zdobyliśmy prowadząc tysiące spraw.

Naszymi priorytetowymi zadaniami jest dostarczenie Państwu dowodów zdrady ale i również sprawdzenie predyspozycji partnera , partnerki do popełnienia zdrady przed lub w trakcie trwania małżeństwa.

W 98% procentach prowadzonych przez nasza agencję spraw to potwierdzenie lub zaprzeczenie Państwa domysłom , że partner lub partnerka dopuszcza się zdrady małżeńskiej  i dlatego nasze usługi i działania  licencjonowanych detektywów opierają się głównie na pomocy w tych najtrudniejszych sytuacjach osobistych, życiowych. Działamy w każdym regionie Polski i dzięki naszym detektywom jesteśmy w stanie Państwu pomóc bez względu na miejsce zamieszkania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi licencjonowani detektywi to osoby dla których praca to pasja i do wszystkich zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wszystkie działania prowadzimy zgodnie z prawem, przestrzegając kwestię ochrony danych osobowych , zachowując w tajemnicy przedstawione nam przez klientów sprawy oraz wrażliwe informacje.

Nasza agencja zapewni Państwu pełna dyskrecję oraz anonimowość.

Detektywi dostarczą Państwu  :

- kompletny materiał dowodowy potwierdzający zdradę małżeńską w postaci fotografii, nagrań video

- miejsce pobytu partnera, partnerki

- kontakty osobiste i zawodowe

- dane kochanki /kochanka

- dowody świadczące o predyspozycji partnera lub partnerki do zdrady w przypadku wykorzystania testerek i testerów wierności

Cała przygotowana dokumentacja –sprawozdanie pisemne z obserwacji razem z fotografiami i nagraniami video może posłużyć Państwu jako dowód w sprawie rozwodowej prowadzonej w sądzie lub zostać wykorzystana tylko dla Państwa informacji.