Testerzy Wierności

Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy.

Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze podejrzenia o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić.

Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić czy partner lub partnerka będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje czysta kalkulacja.

Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem, myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu. 
Ale czar szybko pryska uważaj to może być tester lub testerka wierności!. 
Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych teraz agencja taka jak nasze wykona je całościowo bez rozgłosu. Posiadamy specjalistów-detektywów  oraz tzw. Testerów Wierności, którzy dostarczą dowodów na Państwa obawy czy osoba którą kochamy jest z nami szczera i odwzajemnia nasze uczucia.

Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. 
Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. 

Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka. 

Zastanawiasz się jak wygląda to w rzeczywistości, możesz być świadkiem całego zdarzenia, zatem prawie w nim uczestniczyć, aby zobaczyć na własne oczy i dowiedzieć się, do czego zdolna jest twoja miłość życia. 
Wszystko zależy od trudności zlecenia, ale cena za taką usługę rozpoczyna się od 3 tys. złotych, obserwacja trwa zazwyczaj miesiąc. 

Do wykonania zlecenia wystarczy posiadać podstawowe wiadomości o figurancie zdjęcia, telefony, sposób spędzania wolnego czasu, ulubiony sport, kuchnia, drinki, tematy, przy których się rozkręca.