Cennik

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. 

Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu niewykrytych nieustalonych nie wytłumaczalnych spraw. 

Każda sprawa – zlecenie jest specyficzna, podlega wnikliwej ocenie jej skomplikowania, co wymaga każdorazowo zaangażowania specyficznych środków i nakładów technicznych, osobowych i finansowych oraz dostępu oraz warunków do miejsca realizacji zleceń. 

Godzina pracy detektywa jest prawie nie wymierna do jej ceny. W czasie jednej godziny detektyw potrafi siedzieć w samochodzie, zaroślach, błocie, miejscach publicznych, urzędach, kościołach długo by wymieniać, ale dokonuje on obserwacji, sprawdzeń, analizy, spisywania i zbierania dowodów wszystko po to, aby precyzyjnie wykonać podjęte zlecenie. 

Zatem zastanowić należy się czy cena 110 zł. za jego godzinną pracę jest adekwatna, spoglądając na innych, którzy pijąc kawę w biurze, strzygą nas u fryzjera, plombują nam ząb zarabiają w ciągu paru minut bez wysiłku te same i większe pieniądze. 

Praca detektywa jest bardzo absorbująca i czasochłonna, częstokroć to wiele dni ,czy tygodni pracy nad sprawą po 10 do 24 godzin na dobę. Nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo, dziennie ale można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

Ceny przedstawione w poniższej ofercie zawierają wszelkie koszty obejmujące przygotowanie umowy, sporządzenie precyzyjnego planu działania, wykonanie usługi przez  detektywów, wraz z wykonaniem pełnej dokumentacji dowodowej w postaci fotografii, nagrań video oraz szczegółowego pisemnego sprawozdania z wykonanych czynności detektywistycznych

- 110 złotych za jedną godzinę obserwacji na terenie Polski

- 950 złotych za jeden dzień obserwacji na terenie Polski, przy czym za jeden dzień uznajemy 24 godziny.

- 3800 złotych netto za testera lub testerkę wierności (czynności 1 miesiąc)

Przyjmując iż każde zlecenie jest specyficzne i może trwać parę dni lub tygodni proponujemy Państwu tzw. cenę umowną nie przeliczając sztywno stawki cenowej na ilości dni.

Przykładowo:

2 dni zlecenia 1.700 zł. - oszczędność 200 zł.

4 dni zlecenia 3.400 zł. - oszczędność 400 zł.

Jak widać choć cena rośnie ale w przeliczeniu do stawki tzw. jednego dnia (950 zł.) maleje i powoduje oszczędność Państwa finansów, oczywiście to tylko przykład, nie sztywna cena usługi.

Przed zawarciem umowy z klientem szczegółowo omawiamy każdą sprawę indywidualnie.  Koszt usługi jest ustalany w oparciu o naszą analizę, oczekiwany przez klienta efekt jak również zakres wstępnych informacji . Jeśli macie Państwo problem do rozwiązania zachęcamy do kontaktu z nami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie tego problemu w rozsądnej cenie.

Po podpisaniu umowy gwarantujemy wykonanie zlecenia za ustaloną cenę.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. 

Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu niewykrytych nieustalonych nie wytłumaczalnych spraw. 

TESTERZY WIERNOŚCI JEDNA NAJTAŃSZA - NIEZMIENNA CENA ZA 30 DNI !!!

Zapraszamy do kontaktu 507 - 447 - 496

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego